logo

AMETİST BİLEKLİK

500.00 ₺

AMETİST: Kişi ve mekanlarda negatif enerjiyi pozitife evrimler. En büyük özelliği strese karşı iyi gelmesidir. Aynı zamanda huzur taşıdır ve hafızanın gücünü harekete geçirir. Uykusuzluğa iyi gelir kişinin takıntılarından kurtulmasına fayda sağlar. Migren için özellikle tavsiye edilmektedir ve gözlerin dinlendirilmesi için de faydalıdır. Bağımlılıklar için kullanılır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Konsantrasyon arttırır. Üzerinde taşındığında ruhsal gelişme sağlar ve bilinç seviyelerini aktive eder. Ametistle hazırlayacağınız su, cilt gözeneklerinde akne ve siyah noktalarda oldukça etkilidir. Cildi dış etkenlerden koruyarak sıkılaştırır.

Çakra: 6. Üçüncü Göz -Alın Çakrası ve 7.Tepe Çakra

Sertlik: 7

İçerik: Demir ve titanyum birleşimi taşa rengini verir. Silisyum dioksit, demir, manganez ve titanyum minerallerinden oluşur.

ÜRÜN AÇIKLAMASI: TÜM ÜRÜNLERİMİZ %100 DOĞAL TAŞ BİLEKLİKTİR, ARINDIRMA İŞLEMİ YAPILARAK GÖNDERİLMEKTEDİR. STANDART ÖLÇÜLERDE OLUP BİLEĞİ KALIN OLANLAR İÇİN ÖZEL NOT OLARAK ÖLÇÜ BELİRTMENİZ GEREMEKTEDİR. ÖZEL SİPARİŞLERİNİZ İÇİN TEMİN VE GÖNDERİM TARİHİ 3-5 İŞ GÜNÜ ARASINDADIR.

 


*Doğal taşlar alternatif şifa tekniği niteliğindedir.

**Her türlü sağlık sorununuzda önce doktorunuza başvurunuz.