logo

Hakkımda

1984 İzmir Karşıyaka’da doğan Şeniz Turhan "Bilgisayar Destekli Muhasebe’’ mezunudur. Uzun yıllar kurumsal hayatına devam ederken diğer taraftan kendisini geliştirmeye devam etmiştir. ‘Vakti geldi’ dediği anda kurumsal kimliğini marjinal bir kararla sonlandırıp tamamen kişisel gelişim alanına yönelmiştir. 22 yıldır okült ve spritüel, kişisel gelişim yolculuğuna devam eden Şeniz Turhan ‘ın bu yolcuğu erken çocukluk yıllarında başlamıştır.

Çeşitli eğitimlerle taçlandırdığı bu yolda hala anlama ve anlamlandırma çalışmalarına devam etmektedir. Gerek yurt içinde saygın eğitmenlerden, gerekse yurtdışından -örneğin Endonez bir Guru olan hocası Rene’den- aldığı eğitimlerin amacı kendi tabiriyle ‘‘Kendimi sadece kendime tescillemek amacıyla’’ olmuştur. Yaşam boyu öğrenmeyi kendisine ilke  edinmiş ve ülkemizde verdiği tüm hizmetleri yurt içi / yurt dışı eğitimleri ile kendi kişisel yolculuğunun harmanlanmış halidir.

Çıktığı bu yoldaki hayallerinden biri olan ve kurduğu Divine Akademiyi (İngilizce ‘‘Tanrısal, İlahi’’ anlamına gelmektedir) Uluslararası Eğitim ve Şifa Merkezi olarak zirveye taşımak arzusundadır. Uluslararası verdiği ilk eğitim Kazakistan olmuştur.

 

Eğitim ve danışmanlık alanları şöyledir;

Bioenerji Master Eğitim ve Danışmanlıkları

Numeroloji Eğitim ve Danışmanlıkları

Astroloji Danışmanlıkları

Kristal Taş Enerjistliği Eğitim ve Danışmanlığı

Reiki Master&Teacher

Sarkaç / Pandül Eğitimleri